STRONG AND SLOW

ankorr training

ANKORR buvo sukurtas siekiant padidinti jėgą per visą judėjimo amplitudę, ištvermę, mobilumą, anaerobinį pasirengimą.Taip pat gerinti širdies ir kraujagyslių veiklą ir svarbiausia, ugdyti tvirtą kovotojo charakterį. 

ANKORR pasaulinės klasės unikalus dizainas leidžia judėti 180 ir 360 laipsnių kryptimis išlaikant vienodą apkrovą. Su ANKORR galima stimuliuoti įvairių sporto šakų specifinius judesius, tuo pačiu išlaikant tikslinę treniruotę. ANKORR naudojamas visame pausaulyje profesionalių kovotojų, elitinių atletų, kontaktinio sporto atstovų, net ir pasaulinio lygio žvaigždžių pajausti savo treniruočių ir savo paties limitus ir ištvermę.

Trukmė – 50 min
 
Intensyvumas – 3+
 
(1 – mažai intensyvu. 2 – vidutiniškai intensyvu. 3 – labai intensyvu. 3+ itin intensyvu.)

Tai žemo intensyvumo treniruotė, kuri reikalauja jėgos, ištvėrmės, lankstumo, koordinacijos. Treniruotės metu naudojamas savas kūno svoris, lengvas salėje esantis inventorius (lengvi svareliai, lazdos, gumos ir pan.) Užsiėmimo metu: susitiprinamas kūnas, formuojamas proporcinas siluetas, koordinacija, lankstumas, taisyklinga laikysena, atkreipiamas dėmesys į problematines vietas dirbantiems sėdimą darbą. Treniruotė tinkama įvairaus fizinio pasirengimo bei amžiaus asmenims.

Trukmė – 50 min
 
Intensyvumas – 2
 
(1 – mažai intensyvu. 2 – vidutiniškai intensyvu. 3 – labai intensyvu. 3+ itin intensyvu.)

Trenerė - Simona Poškuvienė Stonkutė