BRAZIL BUTT LIFT

ankorr training

ANKORR buvo sukurtas siekiant padidinti jėgą per visą judėjimo amplitudę, ištvermę, mobilumą, anaerobinį pasirengimą.Taip pat gerinti širdies ir kraujagyslių veiklą ir svarbiausia, ugdyti tvirtą kovotojo charakterį. 

ANKORR pasaulinės klasės unikalus dizainas leidžia judėti 180 ir 360 laipsnių kryptimis išlaikant vienodą apkrovą. Su ANKORR galima stimuliuoti įvairių sporto šakų specifinius judesius, tuo pačiu išlaikant tikslinę treniruotę. ANKORR naudojamas visame pausaulyje profesionalių kovotojų, elitinių atletų, kontaktinio sporto atstovų, net ir pasaulinio lygio žvaigždžių pajausti savo treniruočių ir savo paties limitus ir ištvermę.

Trukmė – 50 min
 
Intensyvumas – 3+
 
(1 – mažai intensyvu. 2 – vidutiniškai intensyvu. 3 – labai intensyvu. 3+ itin intensyvu.)

Tai jėgos treniruotė, skirta sėdmenų raumenims stiprinti ir formuoti. Treniruotės metu apkraunami visi sėdmenų raumenys, stiprinamos kojos, nugaros apačia. Sėdmenų tvirtumui reikia stiprios nugaros, o stipriai nugarai reikia stiprių sėdmenų, tik kartu, jie bus stiprūs. Susitiprinti sėdmenys sumažiina nugaros skausmus, sukururiamas klubų stabilumas, o tai duoda ir keliams tvirtumo. Atliekant visus prarimus taisyklingai, efektyviai dirba ir pilvo raumenys. Treniruotė skirta įvairaus pasirengimo asmenims, naudojamas įvairus inventorius ir individualus svoris.

Trukmė – 50 min
 
Intensyvumas – 2/3
 
(1 – mažai intensyvu. 2 – vidutiniškai intensyvu. 3 – labai intensyvu. 3+ itin intensyvu.)

Trenerė - Simona Poškuvienė Stonkutė